جزئيات تغيير زمان چهارمين همايش فناوري‌هاي نوين صنعت ساختمان

بر اساس اعلام دبيرخانه همايش فناوري‌هاي نوين صنعت ساختمان خراسان رضوي، چهارمين دوره اين همايش ?? و ?? بهمن‌ماه امسال در مشهد مقدس برگزار مي‌شود.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از روابط عمومي اداره کل راه و شهرسازي خراسان رضوي، بر اساس اطلاعيه دبيرخانه دائمي همايش فناوري‌هاي نوين صنعت ساختمان تاريخ برگزاري اين همايش که قرار بود روزهاي ? و ? بهمن‌ماه برگزار شود، به  ?? و ?? بهمن‌ماه موکول شد.

بر اساس اين گزارش، دبيرخانه همايش در اين اطلاعيه آورده است؛ با توجه به هم‌زماني برگزاري چهارمين دوره همايش فناوري‌هاي نوين صنعت ساختمان با همايش بين‌المللي مشهد ???? و اهميت فرهنگي و اجتماعي همايش مشهد ???? و همکاري‌هايي که اداره کل راه و شهرسازي خراسان رضوي با دبيرخانه مشهد ???? دارد، هم‌زماني اين دو همايش باعث کمرنگ شدن، همايش فناوري‌هاي نوين صنعت ساختمان مي‌گرديد.

از اين رو با دستور استاندار خراسان رضوي و هماهنگي مديرکل راه و شهرسازي استان، زمان چهارمين همايش فناوري‌هاي نوين صنعت ساختمان به ?? و ?? بهمن‌ماه منتقل شد تا با اين تغيير، مجموعه دبيرخانه همايش و اداره کل راه و شهرسازي خراسان رضوي و نهادهاي زي ربط، بتوانند با بيشترين و بهترين شرايط، چهارمين دوره اين همايش را برگزار کند